Broyx - funkcjonalność w każdym aspekcie

NEWS

Broyx - funkcjonalność w każdym aspekcie

Dodano: 2013-06-06

Broyx - funkcjonalność w każdym aspekcie

Żyjemy w czasach kiedy do sklepów przychodzi się jak do muzeum, podziwiać eksponaty, a większość zakupów dokonuje się w sieci, bo szybciej, wygodniej, taniej i całodobowo. Co więcej, teraz nawet muzea można zwiedzać przez Internet...

Jak pokazują statystyki 41% użytkowników korzystających ze smartfonów przynajmniej jeden raz w tygodniu łączy się z Internetem. Co za tym idzie coraz więcej osób dokonuje zakupów przy użyciu urządzeń mobilnych.

BROYX tworząc produkty dla ludzi „na czasie”, nie mógł przejść obojętnie obok zmieniających się trendów. Wyróżniająca się pomysłowymi i wysokiej jakości produktami marka sportowa, jako pierwsza w Polsce uruchomiła responsywną stronę internetową.

W przeciwieństwie do strony wykonanej w technologii mobilnej, strona responsywna dostosowuje się do wielkości wyświetlacza, z którego korzysta użytkownik. Jest przyjazna, zarówno gdy korzystasz ze smartfona, tableta, laptopa czy komputera stacjonarnego.

Jak sprawdzić czy strona jest responsywna?

Zróbmy eksperyment. Wstukujemy www.broyx.pl, a następnie zmniejszamy okno przeglądarki.

Zmienia się layout? Zmienia!

Właśnie na tym polega responsywność. Obraz płynnie dostosowuje się do wymagań urządzenia, jego rozmiarów, a w konsekwencji do potrzeb użytkownika.

News

2013-06-13

Na rolkach ulicami Warszawy? Czemu nie!

2013-06-06

Broyx - funkcjonalność w każdym aspekcie


1