Na rolkach ulicami Warszawy? Czemu nie!

NEWS

Na rolkach ulicami Warszawy? Czemu nie!

Dodano: 2013-06-13

Na rolkach ulicami Warszawy? Czemu nie!

BROYX, ogólnosportowa marka premium, została partnerem Nightskating Warszawa na 2013 rok. Wśród eventów rolkarskich jest to największa impreza w Europie Środkowo – Wschodniej.

Nightskating w oryginalny sposób angażuje ludzi z pasją, a taką pasję mają w sobie ludzie BROYXa. Jazda z kumplem, dziewczyną czy dziećmi na rolkach to jest już coś, ale jazda w ponad tysięcznym peletonie budzi niesamowite emocje i wyzwala niezliczoną ilość endorfin.

Nocny przejazd na rolkach zyskał aprobatę władz stolicy, które wyraziły zgodę na regularną organizację wydarzeń. Eventy odbywają się dwa razy w miesiącu, w okresie od kwietnia do października. Peleton zabezpiecza policja oraz służby medyczne. Regularnie bierze w nich udział od kilkuset aż do prawie 2000 osób.

Marka BROYX dedykowana jest osobom zaangażowanym w aktywny tryb życia, rozwijającym swoje sportowe pasje i chcącym się wyróżniać. To osoby, które pragną i robią to co inni uważają za nieosiągalne.

Pomysł Ci się podoba tylko... nie masz rolek? Żaden problem!

Każdy przejazd to możliwość testowania rolek BROYXa. Na własnych nogach sprawdzisz sprzęt i zmierzysz się z warszawskimi ulicami. A gdy testowanie przejdzie pomyślnie, w sklepie internetowym Sport Dla Ciebie (www.sportdlaciebie.pl) dokonasz zakupu i dołączysz do fanów NS.

News

2013-06-13

Na rolkach ulicami Warszawy? Czemu nie!

2013-06-06

Broyx - funkcjonalność w każdym aspekcie


1