O nas

Z miłości do sportu

Zamiłowanie do aktywnego trybu życia towarzyszy nam praktycznie od zawsze. Sport jest naszą pasją i zarazem stylem życia – na przestrzeni lat nie tylko wzmocnił nasze ciała, ale i ukształtował charaktery. To świadomy rozwój, dążenie do perfekcji i nieustanne pokonywanie własnych słabości – niezależnie od uprawianej dyscypliny.

Z miłości do sportu stworzyliśmy markę BROYX, która dedykowana jest innym pasjonatom oraz amatorom różnych dyscyplin sportowych, od sportów miejskich, po sporty zimowe. Wszystkie nasze wyroby projektowane są w Polsce, jak również są zgodne z normami europejskimi. Istotne jest dla nas wspieranie lokalnego rynku, dlatego część produktów wykonywana jest w polskich fabrykach.

Dbamy o to, aby specyfika naszych wyrobów była w pełni dostosowana do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów oraz ich oczekiwań. Jako perfekcjoniści wiemy, jak istotną rolę odgrywają detale – szczególnie w sporcie, gdzie nierzadko precyzja decyduje o sukcesie lub porażce. Nasze produkty tworzone są z ogromną dbałością o szczegóły, zarówno w kwestii wykonania, jak i pod kątem designu. W tym celu wykorzystujemy wysokojakościowe materiały i łączymy je w taki sposób, aby były w stanie zapewnić użytkownikom najwyższą wygodę, co w przypadku dynamicznych dyscyplin jest kluczowym aspektem.

Innowacyjne rozwiązania

Kreując markę BROYX, stawiamy na innowacyjność, łącząc sprawdzone rozwiązania z nietypowymi elementami. W ten sposób stworzyliśmy hulajnogę SOLID CITY, będącą kombinacją hulajnogi wyczynowej z hulajnogą miejską o dużych kołach – to doskonałe połączenie solidności z wygodą użytkowania. Dodatkowo w konstrukcji hulajnogi zostały uwzględnione nierówności polskich dróg, dzięki czemu z łatwością porusza się ona nawet po trudnych nawierzchniach.

Wśród naszych produktów znajdują się zarówno wyroby przeznaczone dla dzieci, jak i dla dorosłych – za przykład może posłużyć hulajnoga TRISCOOTER PRO, która została zaprojektowana z myślą o dojrzałych odbiorcach. W przypadku wyrobów dla dzieci wiemy, jak ważne jest właściwe dopasowanie sprzętu sportowego do zmieniających się gabarytów młodego użytkownika. Z uwagi na zwiększający się rozmiar stopy, stworzyliśmy łyżwy figurowe oraz wrotki figurowe dla dzieci z praktyczną funkcją regulacji rozmiaru. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że zarówno łyżwy, jak i wrotki rosną wraz ze stopą dziecka (nawet do 4 rozmiarów), zapewniając przy tym bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania.

Dlaczego my?

Marka BROYX tworzona jest przez osoby z szeroką wiedzą na temat sportu i zarazem pasjonatów, co przekłada się na wysoką jakość proponowanych produktów. Przy projektowaniu naszych wyrobów zwracamy szczególną uwagę na takie aspekty jak trwałość, wygoda oraz bezpieczeństwo – w tym celu łączymy precyzyjność z wysokiej klasy surowcami pochodzącymi od sprawdzonych dostawców. Specyfika oferowanych przez nas produktów jest ściśle dostosowana do rodzaju wykonywanej aktywności, a także do konkretnej grupy odbiorczej. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.